The Naked Room. 1

The Naked Room

Галерея сучасного мистецтва в Києві. Наша робота ґрунтується на сміливій кураторській програмі та підтримці легітимного артринку для українських художників. Галерея була заснована 2018 року в Києві незалежними кураторками Лізаветою Герман і Марією Ланько та швейцарським кінорежисером Марком Вілкінсом та орієнтована на адекватне представлення перспективних українських художників на ринку.

Галерея працює з художниками, які є недостатньо видимими в Україні, і прагне просувати їхні роботи на міжнародному ринку. Зокрема ми представляємо Люсю Іванову, Катю Бучацьку, Петра Ряску, Дениса Саліванова, Анну Звягінцеву, Дарію Кузьмич. Крім того, The Naked Room співпрацює з кількома відомими художниками та/або їхніми родичами, щоб сприяти визнанню їхніх ранніх робіт та архівів, серед них — Павло Маков, Віктор Марущенко та Олександр Чекменьов.

У 2019 році галерея заснувала «Маєток художника» Олега Голосія — першу інституцію такого типу в Україні, покликану працювати з творчою спадщиною художника, який пішов із життя майже 30 років тому. У 2021 році The Naked Room разом із Montblanc заснували Artists Prize — професійну премію для художників, яка присуджується художниками. У 2021 році галерея була обрана представляти Україну на 59 Венеційській бієнале з проєктом «Фонтан виснаження. Висока вода» Павла Макова.

У 2022 році Internet Investment group стали партнерами The Naked Room.

The Naked Room. 2
The Naked Room. 3
The Naked Room. 4
The Naked Room. 5
The Naked Room. 6
The Naked Room. 7