08.10.2021 18.30

Презентація каталогу #брюдершафт

Презентація каталогу #брюдершафт

8 жовтня о 18:30 у галереї The Naked Room відбудеться презентація каталогу проєкту про єдність #брюдершафт. Подія відбудеться в межах Тижнів Німеччини в Україні — щорічної програми, яка популяризує сучасну культуру Німеччини. Під час події усі охочі зможуть отримати свій примірник видання.

Рік тому, восени 2020-го, в Україні відбувся мистецький проєкт #брюдершафт, приурочений до 30-ліття об’єднання Німеччини — знакової події для усієї Європи та країн, в яких поняття єдності сьогодні набуває особливого значення. Проєкт розробили Марія Ланько й Лізавета Герман — кураторки, дослідниці, засновниці галереї The Naked Room. Дискусійну програму організувала платформа культури памʼяті Минуле / Майбутнє / Мистецтво на чолі з кураторками Оксаною Довгополовою та Катериною Семенюк.

До каталогу увійшли роботи українських художників, що були представлені у проєкті, та тексти дискусій між письменниками, істориками, літературознавцями, дослідниками і мислителями, у яких вони міркують про поняття єдності та досвіди Німеччини й України. Дизайн каталогу розробили 3Z Studio.

Під час неформальної презентації за участі кураторок можна буде обмінятися думками на #брюдершафт і скуштувати чай Unter den Linden, спеціально створений до проєкту компанією TeaHouse. А в просторі галереї в цей день гратиме робота Ніколая Карабіновича «Wind of Change», що також була частиною виставки у минулому році.

___________

Повний список учасників проєкту #брюдершафт шукайте за посиланням:

https://bruederschaft.com.ua/artists

https://www.pastfutureart.org/bruederschaft