28.07.2021 19:30

Презентація книги «Цикл лекцій про сучасне життя тварин» Євгенії Бєлорусець

Презентація книги «Цикл лекцій про сучасне життя тварин» Євгенії Бєлорусець

Нова книжка «Цикл лекцій про сучасне життя тварин» Євгенії Бєлорусець, письменниці та художниці, є колекцією літературних та фотографічних сюжетів, що оповідають про стосунки між сучасною людиною та твариною.

Презентація відбудеться за участі авторки, Євгенії Бєлорусець, Катерини Носко, видавчині Іст паблішн та Себастіана Кларка, видавця isolarii (Нью-Йорк).

Під час події відбуватиметься послідовний переклад.
Вхід вільний.

«Цикл лекцій про сучасне життя тварин» присвячено непомітній, але надважливій революції у сфері захисту тварин, що в останні роки відбулася в Україні. Завдяки текстам і фотографіям Євгенія Бєлорусець проливає світло на трансформацію суспільства України, адже ставлення до тварин є маркером суспільних тенденцій та саморозуміння. Авторка робить видимою роботу багатьох ініціатив та активістів, що досі лишається підпільною та позбавленою належної уваги.

Книжку видано мовою оригіналу, російською, у видавництві Іст Паблішин у липні 2021 року.

Вперше текст було опубліковано англійською мовою у видавництві @_isolarii_ (Нью-Йорк) під назвою Modern Animal місяцем раніше.

Презентація відбудеться у просторі The Naked Room @thenakedroomkyiv, де наразі триває виставка Євгенії Бєлорусець під назвою "Живий куточок", куди увійшла частина фотографій, опублікованих у книзі.